A zase ten Beran…Pardubice v sérii snížily

TŘINEC V základní části útočník Dynama Matěj Beran skóroval sedmkrát. V play-off se vytáhlý forvard prosadil už čtyřikrát. V prvním zápase v Pardubicích si připsal vítěznou trefu a jeho celek v sérii snížil na 2:1.

HC DYNAMO PARDUBICE – HC OCELÁŘI TŘINEC 3:2

„Hnala nás dopředu fantastická atmosféra a podařilo se nám, co jsme si předsevzali – dát první gól a využít některou z přesilovek. Základ úspěchu jsme udělali hned v první třetině, stav 2:0 byl velice dobrý, byl to až luxusní náskok,“ pochvaloval si trenér Pardubic Miloš Holaň.
„Zápas se nám nevydařil podle našich představ. Nalomil nás brzký gól, a i když si myslím, že jsme bojovali a tahali se zpátky, domácím přálo štěstí více než nám,“ posteskl si kouč Ocelářů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 2. Treille (P. Sýkora, Rolinek), 18. M. Kaut (Perret), 47. Beran (Rolinek) – 42. Linhart (Svačina, Polanský), 59. Petružálek. Rozhodčí: Bejček, Bulanov – Pešek, Hynek. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 10 077. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:2. Stav série: 1:2.

PARDUBICE: Kacetl – Wishart, Cardwell, Čáslava, Trončinský, Mojžíš, Ščotka, Holland – Beran, Tomášek, Treille – Rolinek, Marosz, P. Sýkora – Perret, Poulíček, M. Kaut – J. Sýkora, Dušek, T. Svoboda.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Doudera, Musil, Roth, Linhart, Matyáš – Petružálek, Marcinko, Růžička – Dravecký, Vlach, Hrňa – Adamský, Polanský, Svačina – Rákos, Mikulík, Cienciala – Kvasnica.

Komentáře