Advokátní kancelář Hajduk & Partners je TOP odpovědnou malou firmou roku

TŘINEC Velkého úspěchu dosáhla Advokátní kancelář Hajduk & Partners ve 14. ročníku národní nezávislé ceny Top odpovědná firma. Společnost se sídlem v Českém Těšíně (pobočky má v Třinci a Jablunkově), zabodovala ve třech kategoriích.

Výsledky 14. ročníku prestižního ocenění, které vyzdvihuje nejzajímavější aktivity na poli trvale udržitelného a odpovědného podnikání, zveřejnil Byznys pro společnost na slavnostním galavečeru v prostoru Továrny v pražských Holešovicích.

V kategorii Nejangažovanější zaměstnanci získala advokátní kancelář působící v Česku, Polsku a na Slovensku Zlatý certifikát za projekt Podzim s právem. Projekt je zaměřen na studenty v regionu, kteří se seznamují s různými oblastmi práva, mají možnost diskutovat se zajímavými osobnostmi z oboru či lektory z Právnické fakulty Univerzity Karlovy a díky tomu zjistit, zda je pro ně právo tou správnou volbou pro další studium. Ke zlatu přibyl ještě bronz v kategorii Společensky prospěšný projekt, a to za bezplatnou právní poradnu.

Největší ocenění však přišlo v hlavní kategorii – TOP Odpovědná malá firma, v níž se Advokátní kancelář Hajduk & Partners dostala do finále a získala zlatý certifikát. K nejvyššímu stupni Odpovědná firma roku ji scházelo jen několik bodů.

„Finálové účasti si velmi vážíme a vnímáme ji jako ocenění odpovědného přístupu naší společnosti, který praktikujeme již bezmála 20 let. Díky Top odpovědné firmě jsme vytvořili samostatnou CSR strategii, což posunulo naše obecně prospěšné aktivity minimálně o úroveň výše. Za posledních dvanáct měsíců se nám podařilo rozšířit nabídku bezplatné právní poradny, navázat spolupráci se vzdělávacími institucemi v našem regionu a také zdokonalit systém rozvoje našich zaměstnanců,“ vysvětluje vedoucí partner advokátní kanceláře Bogdan Hajduk.

„V neposlední řadě jsme naše aktivity rozšířili o zcela nový projekt Podzim s právem, do kterého se zapojila velká část zaměstnanců a v rámci něhož zasvěcujeme mladé talentované studenty do tajů práva a současně si vybíráme ty nejlepší z nich pro případnou další spolupráci. Je úžasné pozorovat stále větší zapojení zaměstnanců do prospěšných aktivit a pozitivní dopad našich projektů na celý region,“ dodává.

 

Komentáře