Akce na víkend

REGION Už je tu víkend. Máme pro vás nabídku několika akcí. Na kterou vyrazíte?

BYSTRZYCKI ZLOT

O tej imprezie nie trzeba nikomu przypominać. Większość miłośników dobrej muzyki rockowej i Perfectu ma datę 12 maja zaznaczoną już dawno w kalendarzu. W Parku PZKO w Bystrzycy po dwu latach ponownie zagości Zlot. Oprócz Perfectu zagrają jeszcze Ampli Fire, Žlutý pes, Imt Smile, i Cafe´80.

SOCHAŘSKÝ PLENÉR

V Jablunkově můžete od soboty pozorovat řezbáře při práci. Město Jablunkov pořádá sochařský plener v areále Votěchov. Obdivovat můžete české i polské umělce. Slavnostní konec plenéru bude 1. července.

TROJKONCERT

Máte rádi kapelu Blaf? Dnes večer v 19 hodin budou hrát v hotelu Grůň v Mostech u Jablunkova. Kromě nich uslyšíte i Pavla Tabáska a Mendoše.

VANDR VE VENDRYNI

Vendryně zve v sobotu na Wandr. Vybrat si můžete z několika tras v délce od 6 do 10 kilometrů. Jedna trasa je určena i pro cyklisty. Prezentace účastníků je od 7 do 10 hodin v Czytelni nebo v DPS na Zaolší.

MÁJOVÁ VESELICE

Amatérští dřevorubci z Česka, Slovenska, Polska a Srbska přijedou v sobotu do Řeky, kde se bude konat populární soutěž Forest Man. Od 14 hodin pak začne Májová veselice. Na jevišti se představí dechový orchestr Jablunkovanka, Vlasta Mudríková + FS Ozvena a Peter Staňo, Strážníci z Krušných hor, Veselá bída, Kaczi, Hodiny, AC-DC Revival a DJ Pastorek. Večer zahraje kapela Mirai.

 

Komentáře