ART club z Jablunkova vystavuje v Jacki

JABLUNKOV  V Jablunkovském centru kultury a informací v pondělí proběhla vernisáž výstavy obrazů a kreseb členů jablunkovského ART clubu.   

„Největším uměním každého učitele je vzbudit radost z tvoření u svých žáků. Jak se tak dívám na aktéry dnešní vernisáže a obrázky, které budeme moct zhlédnout, musím konstatovat, že se to Paní Zuzce daří. Děkujeme,“ přivítala přítomné ředitelka Jacki Gabriela Niedoba.

„Kurs kresby a malby pro dospělé otevírá brány již třetím rokem, pod vedením vaší kamarádky Zuzany Karpecké má stoupající tendenci, vy sami a dnešní vernisáž je toho důkazem. Tím bych jí chtěl poděkovat za směr, jakým vás vede, kde vy otevíráte svá srdce a snažíte se vnímat věci kolem sebe, jak je sami vidíte,“ poděkoval Zuzaně Karpecké ředitel DDM Jablunkov Václav Pospíšil.

„Nápad otevřít kurs pro dospělé vznikl před třemi lety. Velmi rychle se ujal, jsem za to vděčná. Dnešní vernisáž je toho důkazem,“ vysvětlila hlavní iniciátorka ART clubu Zuzana Karpecká, která dodala, že umění je v každém z nás, jen je na nás, abychom ho uměli předat dál.

Tuto unikátní výstavu máte možnost zhlédnout do 7. 10. 2019 v Jablunkovském centru kultury a informací.

 

Komentáře