TŘINEC Obrovská škoda! O postup do předkola usilující Sparta „klofla“ na svém ledě Liberec. Třinci to bylo k ničemu, tvrdě narazil v Mladé Boleslavi a pohár Prezidenta nezískal.

BK MLADÁ BOLESLAV – HC OCELÁŘI TŘINEC 4:0

Z prvního útoku Oceláři trefili tyč, Bruslaři z protiútoku otevřeli skóre. Tato situace předznamenala další vývoj střetnutí.

Oceláři po šesti vítězstvích zklamali, roli favorita utkání neunesli. V prostřední třetině se pohotovou tečí prosadil Klepiš.

V polovině utkání Oceláři sehráli početní výhodu tak mizerně, že jim pláchnul Vondrka a samostatný nájezd proměnil ve třetí úspěch Bruslařů.

To už bylo až příliš na Hrubce, který přenechal místo Kantorovi. Gólman Ocelářů číslo dvě inkasoval deset minut před koncem při přesilovce domácích.

Do play-off půjdou třinečtí hokejisté z druhého místa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 1. Vondrka (Skalický, Klepiš), 27. Klepiš (Němeček, Vondrka), 31. Vondrka (Žejdl), 51. Pláněk (Musil, Šťastný). Rozhodčí: Hribik, Kika – Kajínek, Zavřel. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 2788. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:0.

ML. BOLESLAV: Krošelj – Bernad, Pláněk, Němeček, Kurka, Kotvan, Kovačevič, Dlapa – Skalický, Klepiš, Vondrka – Pabiška, Žejdl, Šťastný – R. Zohorna, P. Musil, Látal – Flynn, T. Knotek, P. Kousal.

TŘINEC: Hrubec (31. Kantor) – Gernát, M. Doudera, Galvinš, Musil, Husák, Matyáš, Adámek – Svačina, Vrána, Růžička – Dravecký, Marcinko, Hrňa – Werek, Polanský, Novotný – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

Komentáře