Cenu cestovního ruchu mohou získat naše placki na blasze

MSK Do konce února trvá hlasování o Ceny cestovního ruchu Moravskoslezského kraje 2021. Kategorií je pět, našich – regionálních – želízek v ohni máme tři.

Hlasování ve třetmí ročníku soutěže o Ceny cestovního ruchu Moravskoslezského kraje 2021 začalo předevčírem, tedy 1. února, a potrvá do konce měsíce. I letos se o prvenství v pěti kategoriích „utkají“ výjimečné a kvalitní projekty cestovního ruchu a také osobnosti, které se minulý rok svými aktivitami zasadily o rozvoj turismu v Moravskoslezském kraji.

Přestože v prvních dvou kategoriích Osobnost cestovního ruchu a Nejlepší počin cestovního ruchu náš region nemá žádné želízko v ohni, v dalších tří kategoriích je tomu naopak. O cenu Nejoblíbenější turistická trasa či naučná stezka soutěží Prales Mionší – vycházková trasa s průvodcem, v kateogrii Nejfotogeničtější místo bojuje Rozhledna Velká Čantoryje. V poslední, gurmánské kategorii Nejoblíbenější regionální pochoutka na prvenství chtěji dosáhnout blacki na blasze.

Hlasovat můžete zde. Každý hlasující má navíc šanci vyhrát atraktivní ceny: pobyt pro dvě osoby na dvě noci v Horském rezortu Kopřivná, v pokoji superior se snídaní, neomezeným vstupem do wellness a třicetiminutovou relaxační masáží, či jednu noc ve stylovém apartmánu v historickém Vodním mlýnu Wesselsky v Loučkách u Oder s piknikovým košem plným dobrot a volným vstupem do mlýnské expozice nebo rodinnou vstupenku do Světa techniky v Dolních Vítkovicích.

Vyhlášení vítězů je naplánováno na 11. března.

Komentáře

Sdílejte
Předchozí článek:-)
Další článek:-)