Česko-polská obchodní komora debatovala na konzulátu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OSTRAVA Před dvaceti léty vznikla Česko-polská obchodní komora. Zřízení komory a její činnost byly schváleny ministerstvem průmyslu a obchodu sdělením ministra Doc. Ing. Miroslava Grégra ze dne 10. února 1999. Cílem komory je sdružování českých a polských obchodních společností.

V pátek členové komory přijali pozvání konzulky Izabelli Wołłejko-Chwastowicz a sešli se v prostorách Generálního konzulátu Polské Republiky v Ostravě na 1. pracovní snídani. Představil se na ní nový člen komory, společnost Ebury.

Kromě toho členové během brainstormingu, který řídil předseda Česko–polské obchodní komory Jiří Cieńciała, určili hlavní směry, kterými by se měla komora v budoucnu ubírat.

Výstupy brainstormingu budou zpracovány do elektronické ankety, kterou pro komoru připraví VŠB – TU Ostrava a Akadémie WSB z Těšína.

S výsledky ankety se budou moci seznámit také účastníci XXV. Setkání podnikatelů, které se bude konat  6. června v Ostravě – na Radnici města Ostravy a také v Generálním konzulátu RP v Ostravě.

 

Komentáře