TŘINEC Nováčkem Slezské hokejové ligy je tým HC Eagles Třinec. Zápolí v Třinecké konferenci, v jeho sestavě jsou někteří hráči, kteří vloni nastupovali za tým HC Javorový. Jsme úplně nový tým,“ zdůrazňuje kapitán mužstva Martin Czeczotka.

Odkud se vzal tým HC Eagles Třinec? V sestavě má několik hráčů z mužstva HC Javorový. Patříte mezi ně i vy.
HC Eagles je úplně jiný tým, byť je nás tady pár hráčů z Javorového. Byla to moje myšlenka. Řekli jsme si, že si vytvoříme svůj vlastní tým a to jsme udělali.

Proč se vlastně HC Javorový rozdělil?
Přes média bych to nechtěl řešit. Prostě se stalo, co se stalo. Už je to uzavřená kapitola. Bylo to mezi námi, nechci to tahat ven.

Tak se zeptám jinak. Rozkol v týmu HC Javorový byl následkem nepovedené loňské sezony?
Ano, dá se to tak říct.

Jaké jsou ambice družstva HC Eagles Třinec?
Především se chceme dostat do play-off. To je ta zcela zásadní věc, za kterou si jdeme. Doufám, žen play-off uděláme. Pak uvidíme, co bude dál.

Prozatím si vedete velmi dobře. Porazili jste mimo jiné Javorový i silné Faraony. Na Nýdek jste však nestačili, nasázel vám jedenáct branek.
Nechci se vymlouvat na zraněné hráče, kteří nám tenkrát chyběli. Faktem je, že jsme odpadli fyzicky a dostali nářez. Po tom utkání jsme si řekli, že si z toho musíme vzít ponaučení a prostě jít dál. Také jsme si řekli, že do dalších zápasů půjdeme s pokorou a budeme se soustředit sami na sebe.

 

Komentáře