Cieslar se vrátil po půldruhém roce. Debaklu nezabránil

TŘINEC Po roce a půl se k futsalu vrátil třinecký Josef Cieslar mladší, přitom před několika měsíci po těžkém zranění kolena ohlásil konec kariéry. Porážce svého mužstva na palubovce pražské Sparty nezamezil.

AC SPARTA PRAHA – SKP OCEL TŘINEC 7:1

„Na Spartě se budeme se snažit neudělat ostudu. Sparta má skvělé hráče a pomýšlet na body před zápasem nemůžeme,“ pravil Ondřej Kreželok, druhý brankář Třince a současně místopředseda klubu.

Souboj druhého a posledního celku tabulky dopadl podle předpokladů – tři body snadno získali Pražané a Třinečtí dál dřepí na posledním místě tabulky.

Ráz utkání určily Cupákovy dva rychlé zásahy. Ke konci prvního poločasu náskok Sparty navýšil Pimpolho, hned po rozehrání Baron šikovně tečoval Opluštilův nástřel a naděje outsidera ještě žila.

Po třiceti minutách čistého času ji Sparťané zardousili třemi trefami v rozmezí tří minut a bylo rozhodnuto. Na konečných 7:1 v poslední minutě uzavřel Brahimi. Hosté mohli uhrát příznivější výsledek, ale to by museli být klidnější a přesnější v zakončení.

„Nálada v klubu je na bodu mrazu. Po domácí prohře s Českou Lípou už můžeme doufat v záchranu opravdu pouze zázrakem. V dalších kolech se ještě s naší situací pokusíme něco udělat,“ přislíbil Kreželok.

Třinec se ještě utká s Litoměřicemi, Brnem a Mělníkem (doma), dále se Slávií, Jeseníkem a Vysokým Mýtem (venku).

BRANKY A NAHRÁVKY: 5. Cupák (Brahimi), 6. Cupák (Fogaca), 17. Pimpolho (Hájek), 31. Fogaca, 33. Cupák (Fogaca), 34. Belej (Fogaca), 40. Brahimi (Fogaca) – 17. Baron (Opluštil). Poločas: 3:1.

TŘINEC: Sikora – Hudziecek, Opluštil, Csikán, Cieslar, Przyczko, Samek, Mikyska, Blahut, Baron, Buryan, Kantor.

Komentáře