Dětský bazárek měl opět úspěch

MILÍKOV Dětský bazárek v Milíkově, který se tradičně koná na podzim a na jaře, přilákal tuto sobotu do tělocvičny milíkovské základní školy stovky lidí. Bazárek se během své čtyřleté existence dostal do povědomí veřejnosti a stává se z něj vyhledávané místo pro nákup dětského oblečení.

„Je příjemnou tradicí, že částka za prodané oblečení, boty, kola nebo hračky se rok od roku zvyšuje. V sobotu se prodaly věci za více než 58 tisíc korun, což je o tři tisíce více oproti podzimnímu bazárku“, říká organizátorka Beata Bubiková a dodává, že se na přípravách a organizaci podílí spousta lidí z řad rodiny a přátel.

I tentokrát výtěžek z prodeje podpoří milíkovské mateřské školy. Obě obdrží peněžní dar v hodnotě 4.150Kč. Zatímco česká mateřinka peníze s největší pravděpodobností použije na výlet, polská mateřská škola plánuje investovat do techniky. „Za peníze z podzimního bazárku jsme pořídili dataprojektor, který nyní nejspíš doplníme o promítací plátno,“ dodala učitelka z polské mateřské školy Agata Stonawska.

Komentáře