TŘINEC Po sedmi kolech se fotbalisté Třince dočkali druhého vítězství v ročníku. Nováčka z Vyšehradu pokořili díky trefám odchovanců Kubaly a Samiece.

FC SLAVOJ VYŠEHRAD – FK FOTBAL TŘINEC 1:2

Za první poločas třinečtí fotbalisté na sebe hrdí být nemohli. Nepředvedli toho mnoho a navíc umožnili soupeři jít do vedení.

Druhý poločas byl plně v jejich režii. Začali nováčka přehrávat a díky báječné závěrečné desetiminutovce si z Prahy odvezli druhé vítězství. To první zaznamenali na Julisce, kde zaskočili favorizovanou Duklu.

Do utkání jsme vstoupili vlažně, někteří hráči měli příliš doteků s míčem. Od první vteřiny jsme na soupeře vlítli a vnutili mu hru, kterou jsme chtěli předvádět, držení míče a agresivní způsob hry,“ okomentoval střetnutí třinecký trenér Svatopluk Habanec.

BRANKY: 27. Nitrianský – 81. Kubala, 90+2. Samiec. Rozhodčí: Hocek – Poživil, Leška. ŽK: Vejvar, Rothe – Omasta, Valenta. Diváci: 421. Poločas: 1:0.

VYŠEHRAD: Otáhal – Šandera, Drozda, Nitrianský, T. Jablonský – Kozel (71. Žežulka), Rothe, Laňka (66. Drobílek) – Vejvar, Pouček – Mashike Sukisa (90. L. Veselý). Trenér: R. Veselý.

TŘINEC: Adamuška – Omasta, Gáč, Bedecs, Kušnír – Machalík (84. Tijani), Samiec – Hlúpik, Valenta (79. Kubala), Arroyo (46. Janoščín) – Akulinin. Trenér: Habanec.