Dvě firmy z Třince získaly ocenění Spokojený zákazník

Ilustrační foto

TŘINEC Sedmnáctý ročník ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje, kterou vyhlásilo Sdružení českých spotřebitelů, má svoje vítěze. Jsou mezi nimi i dvě firmy z Třince.

Ceny Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje třinácti podnikatelům předal náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška. Ocenění dostaly i dvě třinecké firmy – next SALE s.r.o. a výrobce šátků na nošení dětí a nosítek Moisha Wings s.r.o.

Prestižní ocenění se vítězům uděluje na dva roky. Potvrzuje, že firma, která ho získala, trvale poskytuje služby v souladu s očekáváním spotřebitele.

„Obchodních nabídek stále přibývá. Mnohdy bývá obtížné se na trhu ve všech těch firmách a společnostech zorientovat. Ocenění, které má v našem kraji už sedmnáctiletou tradici, může být zákazníkům zárukou, že budou s nákupem nebo zaplacenou službou spokojení. Pro podnikatele pak, že svůj byznys dělají dobře. Poctivé a seriózní společnosti si proto ocenění a podporu určitě zaslouží. Rozvoj podnikání je jednou z priorit kraje, a proto podporujeme i soutěž, která na kvalitní produkty či služby upozorní,“ uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

 

Komentáře