TŘINEC Za účasti třineckých tanečních párů se konalo v Brně Mistrovství České republiky v tanečním sportu družstev. Obě družstva Elánu – jak v latině, tak ve standardu – se probojovala do finále.

Mistrovství družstev má neopakovatelnou atmosféra, protože tam jedeme jako jeden tým, netančíme jen za sebe, ale za všechny,“ hodnotil účast svých svěřenců trenér Bogdan Sikora.

Výsledek považuji za velký úspěch, i když jsme skončili jak v latině, tak ve standardu na čtvrtém místě. V latině nám chybělo pověstné štěstíčko – jen jeden bod. Škoda, protože by to byla třešnička na dortu za tvrdou dřinou, kterou taneční páry na trénincích odvádějí. To, že jsme se probojovali do finále, je signálem, že s mladými tanečními páry pracujeme dobře, jdeme správným směrem,“ dodal další trenér Marek Hila.

Elán Třinec ve standardních tancích reprezentovalo družstvo ve složení: Daniel Sokol – Kristýna Mužná, David Herman – Eliška Koštovalová, Eliška Suszková – Antonín Szmek, Eliška Teofilová – Lukáš Sikora. Vytančili si skvělé 4. místo.

Družstvo na latinu ve složení: Daniel Sokol – Kristýna Mužná, David Herman – Eliška Koštovalová, Eliška Suszková – Antonín Szmek, Štěpán Špiller – Magda Stonawská skončilo rovněž na 4. místě, od bronzu je dělil jen jeden bod.

 

Komentáře