„Emigruje“ starosta Hrádku do Kanady?

HRÁDEK Starostovi Hrádku Robertu Borskému přistála ráno na prahu domu letenka. Někdo z místních ho posílá do Kanady. Dokonce si dal tu práci, že letenku pro „šéfa“ obce sám vyrobil.

Důvod je zřejmě ten, že dotyčný fandil Miloši Zemanovi, zatímco starosta se veřejně netajil svými sympatiemi k Jiřímu Drahošovi a placku s ním si dal i do profilové fotky na FB. A ze starostů na Gorolii nebyl jediný.

„Dobrý vtip. Šprýmař byl asi silně opojen radostí z volebního vítězství svého kandidáta. V naší vesničce nemá nuda svůj domov. Proto ji mám tak rád,“ komentuje trefný dárek Borski.

Dodává, že podle zkratek letišť uvedených na letence se domnívá, kdo je jejím autorem. Že ji malíř stvořil podle originální letenky, tedy je to někdo, kdo tam byl, nebo někdo z jeho rodiny.

Kromě toho, spoustu fanoušků Drahoše se nechávalo slyšet, že pokud vyhraje Zeman, republiku opustí. „Prosíme všechny, co slibovali, že budou emigrovat, v případě vítězství Miloše Zemana, aby dodrželi slovo,“ vyzývá je teď druhý tábor.

Komentáře