TŘINEC Obrovská výzva stojí před třineckou thaiboxerkou Karolínou „Lagerthou“ Klusovou. V sobotu pozdě večer může ve Werk Areně získat pás světové šampionky. Nenechte ji v tom samotnou a přijďte ji podpořit!

Werk Arena nebude v sobotu patřit hokeji, ale thajskému boxu. Třinecká hala bude hostit zápasy světové extratřídy thajského boxu, představí se hvězdy domácí i zahraniční scény.

ENFUSION Je světová série bojových sportů, na Moravu zavítá poprvé. Přímý přenos bude vysílat 140 televizí do celého světa.

Diváci se mohou těšit na patnáct zápasů, v nichž se střetnou bojovníci z ČR, Polska, Slovenska, Německa, Holandska, Kanady a Thajska.

Pozornost třineckého publika bude upřena na Karolínu Lagerthu Klusovou, která se o pás mistryně světa utká s Holanďankou Georginou van der Linden.

Akce začíná v 18.00 hodin amatérskými zápasy. O hodinu později se v ringu utkají talenty ENFUSION, na hlavní program se můžete těšit po 21.00 hodině.

Ale pozor! Od 19.00 hodin obecenstvo uvidí v akci tři borce z třineckého oddílu Como-3 gym Třinec: Davida „Czech Lion“ Křistka, Tomáše „Crixuse“ Kantora a Dominika „Huntera“ Tábora.

Vstupenku v předprodeji (na ticketlive.cz nebo na ticketportal.cz) si pořídíte za 299 Kč, na místě za lístek zaplatíte 499 Kč.

Komentáře