Fajne rano

Dnešní pokračování soutěže je trochu jiné. Můžete soutěžit až do 18 hodin. Na obrázku je mustr, jak. Ten, kdo napíše do komentářů na Gorolweb nejdelší text, v němž budou všechna slova začínat na stejné písmeno (musí být smysluplný), bude úderem 18 hodiny zařazený do losování. (kromě písmena „P“, po internetu už dlouho koluje povídka ze slov, začínajících na P, to by bylo moc jednoduché).

Pokud nikdo neuspěje v soutěži 2x, šance na výhru je velká, protože losovat se bude pouze z deseti lidí, kteří v jednotlivé dny uhádli a ještě do 31. 12. uhádnou.

Víme, že asi všichni finišují s přípravami Štědrého dne a svátků a moc času na brouzdání po netu není. Ale když už se náhodou na chvíli zastavíte, třeba vám dnešní úkol pomůže se trochu odreagovat.

Soutěž o poukaz v hodnotě 1000 korun na malbu od Marie Smilowské (chcete vědět víc, čtěte článek – Mladá žena za sebou nechává dechberoucí „stopu“)

Pravidla

Vyhraje ten, kdo uhádne do konce prosince nejen jako první ale vícekrát hádanky Kde to je? a Kdo to je? z Fajneho rana. Pokud by se to nikomu nepovedlo, výherce vylosujeme z těch, kteří v dané dny uhádli jako první.

Odpovědi k soutěžním hádankám bude však třeba psát tady do komentářů pod Fajnym ranem na Gorolwebu, ne na FB. Jako prvního budeme brát pouze toho, kdo napíše správně odpověď přímo na stránky.

Komentáře