Fanoušci ve Werk Areně sbírali podpisy thaiboxerů

TŘINEC Po pátečním zápase třineckých hokejistů proti Plzni proběhla ve Werk Areně autogramiáda a exhibice s bojovníky Enfusion. Nechyběla soutěž o lístky na tuto prestižní akci, soutěžilo se o trička a ručníky s bojovníky.

Ve Werk Areně se bude 1. prosince konat Světová série bojových sportů Enfusion.

Co všechno bude k vidění?

Diváci budou svědky světelné show, boje o titul Mistra světa Enfusion, uvidí zápasy těch nejlepších hvězd domácí i zahraniční scény. Nebudou chybět borci z našeho regionu.
„Enfusion je takové NHL bojových sportů. Nám se Třince povedlo dostat něco opravdu velkolepého, sjedou se sem světoví bojovníci. Je to TOP světová show,“ seznámil s akcí přítomné na tiskové konferenci hlavní trenér Como-3 gym Martin Vaňka.

Proč právě Třinec?
V Třinci proto, že já zde žiji, máme tady úspěšný tým, máme skvělou halu, máme skvělé partnery, kteří nás podporují, město Třinec, Třinecké železárny, prostě je tu pro nás nejlepší zázemí,“ vysvětlil šéftrenér oddílu Como-3 gym Martin Vaňka.

Na autogramiádě nescházela ani primátorka města Třince Věra Palkovská.
Město Třinec fandí sportu, proto jsem nesmírně ráda, že tato Show zavítá do nás, věřím, že hromadně přijdete podpořit naše hvězdy,“ zvala na první prosincový den primátorka.

O světový titul prestižní organizace Enfusion bude bojovat s holandskou závodníci Georginou van der Linden Karolína Lagertha Klusová z Como-3 gym.

K tvrdému sportu patří i něžné pohlaví.

Pak se představily hvězdy Enfusion,

proběhla také ukázka zápasu

i soutěž o trička a lístky.

Následovala autogramiáda. Fanoušci získali autogram od Martina Pacase, Milana Minči Paleša, Karolíny Klusové, Đominika Taborského, Tomáše Kantora, Lucie Eštokové, Davida Křístka a Jakuba Sloviaka.

 

Komentáře