TŘINEC Fotbalisté Třince se potýkají s poklesem formy. Po prohře v Pardubicích ztratili body i v domácím klání s Ústím.

FK FOTBAL TŘINEC – FK ÚSTÍ NAD LABEM 0:1

Necelých pět stovek příznivců vidělo spíše průměrný fotbal a jedno z nejslabších vystoupení Třince v probíhající sezoně.

Bylo to o deset patnáct procent lepší než v Pardubicích. Náš výkon mě mrzí. Ve druhém poločase jsem udělal změny a možná jsem je měl provést už o poločase, protože někteří hráči hráli pod své možnosti,“ řekl trenér Třince Svatopluk Habanec, který před lety s Ústím dokráčel až do nejvyšší soutěže.

Jediná branka utkání padla k nelibosti domácích „fans“ do sítě Jiřího Adamušky. Na konci rychlé akce, kterou potáhl Matějka, byl Bílek.

Třinec v zakončení úspěšný nebyl a počtvrté v sezoně neskóroval. Všechny čtyři zápasy bez vstřeleného gólu svěřenci trenéra Habance prohráli.

Příští sobotu je čeká dlouhá cesta do Sokolova, kde se jim postaví místní Baník – poslední celek tabulky.

BRANKA: 57. Bílek. Rozhodčí: Hanousek – Horák, Šimáček. ŽK: Bedecs, Kušnír – Brak, Bílek, Matějka, Peterka. Diváci: 462. Poločas: 0:0.

TŘINEC: Adamuška – Omasta, Kušnír, Bedecs, Janoščín – Arroyo (84. Tijani), Samiec, Kubala (58. Valenta), R. Vaněk I. (58. Machalík), Hlúpik – Akulinin. Trenér: Habanec.

ÚSTÍ: Tvrdoň – Krátký, Brak, Pimpara, Písačka – M. Bílek (74. O. Jakubov), J. Peterka, M. Valenta, Prošek – L. Matějka, Bassey (88. Miskovič). Trenér: Křeček.

Komentáře