Futsalisté Nieslanik a Potůček prvně skórovali v lize

TŘINEC Na druhém vítězství třineckých futsalistů v sezoně, které jim ponechává teoretickou šanci na záchranu v lize, se herně i gólově podílel trojlístek odchovanců.

Denis Nieslanik naskočil do čtvrtého utkání v elitní soutěži a v úvodu druhého poločasu premiérovou brankou zvýšil na 3:0. Na začátku střetnutí vybídl ke skórování Hudzieczka. V prvním dějství svůj ligový debut ozdobil gólem Stanislav Potůček. Na jeho trefě se asistencí podílel Radim Badura, taktéž ligový debutant. Druhý brankář Ondřej Kreželok, místopředseda třineckého oddílu, měl pro mladé spoluhráče pouze slova chvály.

Třinec se na své palubovce radoval z druhé výhry v sezoně. Brno sfoukl 6:1, zbylé zásahy obstarali Buryan, Baron a brankář Sikora. Do konce základní části zbývají ještě dvě kola. Třinečtí futsalisté se mohou vyhnout sestupu v případě, že porazí Vysoké Mýto i Mělník a současně Jeseník s Českou Lípou v posledních kolech se silnými rivaly nezabodují.

SKP OCEL TŘINEC – FC HELAS BRNO 6:1

BRANKY A NAHRÁVKY: 5. Hudzieczek (Nieslanik), 14. Potůček (Badura), 23. Nieslanik (Hudzieczek), 26. Buryan (Przyczko), 31. Sikora, 37. Baron (Buryan) – 40. Klimeš (Ovčačík). Rozhodčí: Markovský, Havlík. ŽK: Nieslanik, Baron, Csikán – Presl, Zatloukal. Diváci: 250. Poločas: 2:0.

TŘINEC: Sikora – Csikán, Hudzieczek, Baron, Buryan, Przyczko, Cieslar, Samek, Potůček, Nieslanik, Badura. Trenér: Bucciol.

Komentáře