TŘINEC V prvních dnech roku 2020 odstartuje již osmý ročník Futsalové ligy Třinec. Titul z loňska bude obhajovat tým Real Kambys.

Soutěž začíná ve čtvrtý lednový den a odehraje ve sportovní hale STaRS. Utkání se hraje dvakrát po třinácti minutách, hrát se bude dvoukolově – podle počtu přihlášených mužstev.

Hraje se brankář plus čtyři hráči do pole. Na soupisce může být maximálně dvacet hráčů, přičemž z nejvyšší futsalové soutěže v ČR na ní může být jeden hráč a z druhé ligy dva.

Startovné na jeden tým činí 5 800 korun, kauce na případné žluté a červené karty či kontumace činí 1 200 korun.

Odměny získají nejlepší tři mužstva, nejlepší střelec soutěže, nejproduktivnější hráč a nejlepší brankář.

Termín odevzdání závazných přihlášek a zaplacení kauce uplyne v pátek 6. prosince 2019, startovné je potřeba uhradit do pátku 20. prosince.

V případě odhlášení týmu ze soutěže před startem ligy má mužstvo nárok na vracení startovného, kauce však propadá. Po odehrání celé soutěže se kauce všem týmům vrací v plné výši, jen v případě trestu nebo kontumace zápasů bude částka snížena.

Doplňující informace lze získat na mailové adrese: info@svetplnyzabavy.cz nebo na tel. číslech 774 897 140 a 739 417 970.

Nejúspěšnějším celkem Futsalové ligy Třinec je Real Kambys, dvojnásobný mistr a jednonásobný vicemistr. Dvěma prvenstvími se může rovněž pochlubit tým Gamisport, jeden titul v soutěži získali futsalisté Relaxu, Kova a slovenského Kvitstalu, kteří se však rozhodli soutěž opustit.

 

 

Komentáře