TŘINEC V závěrečné prověrce před startem jarní části druhé nejvyšší soutěže fotbalisté Třince udolali třetiligové sousedy z Frýdku-Místku.

FK FOTBAL TŘINEC – MFK FRÝDEK MÍSTEK 1:0

„V generálce na jarní start Fortuna:Národní ligy zvítězili naši fotbalisté nad Frýdkem-Místkem 1:0 a vítězně se naladili před březnovým duelem proti Ústí nad Labem.“

A to je všechno. Více se na oficiálních webových stránkách třineckého klubu o posledním testu nedočtete. A moudřejší nebudete ani po shlédnutí onlajn přenosu na onlajnech – akorát se dočtete, že utkání začalo, první poločas skončil, druhý poločas začal a utkání skončilo.

S generálním ředitelem Karlem Kulou, sportovním ředitelem Benjaminem Vomáčkou jsme se shodli, že více informací o utkání neposkytneme,“ pravil hlavní trenér Třince Jiří Neček.

Autorem vítězného gólu byl útočník René Dedič. „Byl to bojovný zápas, trošku ho kazil silný vítr. Předvedli jsme dobré věci, ale na druhou stranu jsme se dopouštěli zbytečných ztrát,“ pokračoval Neček.

Své příznivce zve na jarní premiéru proti Ústí nad Labem, hraje se příští sobotu od 10.15 hodin na stadionu Rudolfa Labaje. „Věřím, že diváci nás přijdou povzbudit v hojném počtu,“ vzkázal kouč Třince.

BRANKA: 64.  Dedič. Poločas: 0:0.

TŘINEC:???

FRÝDEK MÍSTEK: Kalina – Literák, Bialek, Hloch, Kaizar – Hykel, Skwarczek, Mozol, Hýbl – Vašíček, Varadi
Náhradníci: Kofroň – Hruška, Buchlovský, Vychodil, Mrkvička, Kutáč, Gomola

 

 

Komentáře