Hledají svědky dopravní nehody

TŘINEC Policisté hledají svědky dopravní nehody cyklisty a osobního auta, která se stala toto pondělí kolem 14:00 hodin na křižovatce ulice Závodní s ulicí Míru v Třinci. 

„Řidička řídící zřejmě osobní auto Peugeot tmavě šedé barvy nedala s největší pravděpodobností přednost v jízdě cyklistovi jedoucímu po hlavní cestě, čímž zapříčinila jeho pád,“ popisuje nehodu policejní mluvčí Karolína Bělunková. Cyklista musel prudce brzdit, a pak spadl na kapotu auta.

Žena na místě dopravní nehody počkala, až k cyklistovi přijel někdo z rodiny, poté odjela.  „Třiadvacetiletý cyklista v důsledku této dopravní nehody utrpěl lehká poranění, se kterými vyhledal lékařské ošetření,“ uvedla Bělunková. 

Policie České republiky žádá případné svědky, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, především k průběhu této dopravní nehody, aby se obrátili na Dopravní inspektorát Třinec, skupinu vyšetřování dopravních nehod, a to na telefonní číslo 974 742 253, 974 742 257, dále na linku 158 či sdělili informace osobně na nejbližší policejní služebnu.

Komentáře