Hledají svědky nehody, která se stala v Bystřici

BYSTŘICE Policie prosí veřejnost o pomoc svědky nehody, která se stala 20. září večer v Bystřici Pasekách poblíž autobusové zastávky „Na Kamenném“.

„Oznamovatel této nehody našel uprostřed silnice ležet jízdní kolo, vedle kterého u pravé krajnice silnice ve směru na obec Bystřice ležel cyklista. Tento byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Ostravě. Je mimo ohrožení života,“ popisuje policejní mluvčí Eva Michalíková.

K nehodě došlo 20. září okolo 18:50. Cyklista jel na jízdním kole značky AUTHOR CONTEXT světle modré barvy, které mělo černou sedlovku, černá řídítka a představce, černé odpružené vidlice. Na zadním nosiči kola byly velké černé brašny. Cyklista měl na sobě bílou cyklistickou přilbu.

Zatím není známo, jak k nehodě došlo. „Proto žádáme případné svědky, kteří by mohli pomoci objasnit okolnosti této nehody či její průběh, aby se obrátili na kterékoliv oddělení Policie ČR nebo přímo na dopravní inspektorát Třinec územního odboru Frýdek-Místek, tel. 974 742 259, 974 742 587 případně na linku 158,“ řekla policejní mluvčí.

Komentáře