Hokej, divadlo, plesy – podívejte se, kam o víkendu

Začíná nám víkend. Pokud ještě nemáte plány, tak se nechte inspirovat.

Výstava počítačových grafik

Vernisáží 2. února se návštěvníkům Galerie města Třince zpřístupní nová výstava Bronisława Liberdy nazvaná Médium PC. Proběhne v galerijních prostorách třinecké knihovny od 18 hodin a potrvá do 9. března.

Pro zasmání do divadla

„Kdo říká, že není magor, neříká pravdu.“ V sobotu se můžete v Trisii podívat na komediální příběh o dvou přátelích, jež spolu sdíleli pokoj v léčebně pro duševně choré a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny ústavu. V divadelní hře „Elling a Kjell Bjarne aneb CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ“ uvidíte Martina Hofmanna, Filipa Blažka, Michala Slaného, Šárku Opršálovou a Lenku Zahradnickou. Začátek v 19 hodin.

Minirecital Klemensa Słowioczka

Mamy też coś dla miłośników szlagierów starej Warszawy. Miejscowe Koło PZKO Czeski Cieszyn-Osiedle zaprasza na Minirecital Klemensa Słowioczka do Kawiarni i Czytelni Avion w Czeskim Cieszynie dziś o godz. 17.00. Posłuchać będzie można też Szlagierów Starej Warszawy w wykonaniu Kameralnego Zespołu Śpiewaczego „TA Grupa“.

Plesy, plesy, plesy

Někteří se budou bavit na plesech. Třeba zítra v Mostech u Jablunkova bude Včelařský ples, na kterém určitě potečou medoviny i naše miodula. Podrobnosti zde.
Na plese se také budou bavit v Domě PZKO v Nýdku, kde zábavu pořádá Místní skupina PZKO. V programu vystoupí  „Zespół Karola” z Vendryně.

Himalájské výpravy

V sobotu bude cestovatel Ivo Petr v Archeoparku v Chotěbuzi vyprávět o svých cestách do Himalájí. Samozřejmě nebudou chybět i fotografie. Beseda začíná ve 14 hodin.

Mezinárodní běh „O Istebniański Bruclik“

Máme také něco pro sportovce. V neděli se v polské Istebné bude konat 42. ročník Mezinárodního běhu na lyžích „O Istebniański Bruclik“. Soupeřit se bude v několika věkových kategoriích, takže se na startu můžou objevit děti i senioři. Začátek bude v 10 hodin.

Pojďme fandit

Jak se bude dařit Ocelářům v utkání s Vervou Litvínov? Můžete se přesvědčit už dnes v třinecké Werk Areně. Zápas začíná v 17 hodin.

 

 

Komentáře