I ze Znojma s nepořízenou. Potápíme se, přiznal kouč Neček

TŘINEC Zapojovat mladé hráče a pohybovat se v popředí tabulky – takový byl prvotní záměr Třince. Skutečnost? Po úvodní třetině podzimu, v níž třinecký tým nebodoval, to vypadá, že ho znovu čeká náročná záchranářská šichta.

1. SC ZNOJMO FK – FK FOTBAL TŘINEC 2:0

Souboj dvou nejhorších celků druhé nejvyšší soutěže se mohl vyvíjet jinak, kdyby Dedič anebo Samiec v první půli dokázali vyzrát na brankáře Bučka.

Po změně stran Jihomoravané mohli jít do vedení zásluhou Beganoviće, jenže Paleček byl proti. Skórovat mohli také hosté, hlavička Dediče skončila na břevně.

Na tahu byli domácí – po Lackově přímém kopu Paleček zneškodnil hlavičku Cheredy. Vzápětí už domácí jásali, Helískovu ránu tečoval Mudra – 1:0. Než se hosté vzpamatovali ze šoku, po akci extřineckého Teplého čerstvý St. Hillaire zavěsil podruhé.

Třinec je po pěti kolech jako jediný tým bez bodu a se záporným skóre 2:10.

Třinec je po pěti kolech jako jediný tým bez bodu a se záporným skóre 2:10. Tým trenéra Nečka má problém nejen v defenzívě, trápí ho také nízká gólová produktivita.

Zápasy nám vůbec nevychází a potápíme se dole. Vše je samozřejmě o hlavě hráčů, bohužel nám to zatím vůbec nevychází a musíme se zamyslet, co s tím dělat,“ řekl hlavní trenér Třince Jiří Neček.

Příští sobotu od 10.15 hodin třinečtí fotbalisté na domácím trávníku přivítají Táborsko.

BRANKY: 71.Mudra, 73.St. Hillaire. Rozhodčí: Severýn. ŽK: Kučera, Lacko, Teplý – Reintam, Čelůstka. Diváci: 712. Poločas: 0:0.

ZNOJMO: Buček – Chereda, Cihlář, Kučera, Helísek – Lacko, Mudra, Teplý (87.Štrombach), Šulc (62.St.Hillaire) – Dramé, Beganović (79.Ambrozek)

TŘINEC: Paleček – Kušnír (65.Hejný), Čelůstka, Reintam, Bedecs (14.Omasta), Ilko – Šumbera Samiec,Vaněk, Janošík – Dedič.

Komentáře