ČESKÝ TĚŠÍN Obě semifinálové série BAHL (Beskydské amatérské hokejové ligy) zatím mají jednostranný vývoj. Třinečtí Imperators vedou 2:0 na zápasy nad Monsters, Kozubová prohrává 0:2 po dvou utkáních s Buldoky.

Na druhé vítězství v semifinálové sérii třinečtí Imperators zadělali už v první třetině, kdy se gólově prosadili Mikula, Kušnirák a Karch. V dalším průběhu utkání se už stav nezměnil a tak si třinečtí hokejisté připsali druhé vítězství v semifinálové sérii.

V opačném rozpoložení je vítěz základní části – hokejisté Kozubové. První semifinálový duel nezvládli, ve druhém si vedli o něco lépe, ale nepochodili v samostatných nájezdech.

Obě semifinálové série mohou najít rozuzlení ve třech zápasech, třinecké Imperators i Buldoky z Těrlicka dělí od postupu do finále jediné vítězství.

HC BULDOGS HRADIŠTĚ – HC KOZUBOVÁ 3:2 SN

Branky a nahrávky: 1. F. Švarba, 30. Z. Postuwka (D. Till, J. Gryč), 46. J. Vanda – 1. M. Lisztwan (D. Haratyk, T. Fajkoš), 6. M. Blahut (D. Haratyk). Diváci: 46. Třetiny: 1:2, 1:0, 0:0. Stav série: 2:0.

KOZUBOVÁ: M. Ligocki, M. Adamiš, T. Fajkoš, R. Pszczolka, P. Szmek, L. Zachara, M. Di-Giusto, M. Worek, M. Blahut, D. Haratyk, L. Mechel, D. Heczko, M. Jurosz, L. Kostka, T. Plucnar, M. Lisztwan, R. Martynek

MONSTERS – HC IMPERATORS TŘINEC 0:3

Branky a nahrávky: 6. L. Mikula (L. Marthaus, T. Honsárek), 10. L. Kušnirák (R. Wojtas), 14. V. Karch (L. Marthaus, T. Honsárek). Diváci: 4:0. Třetiny: 0:3, 0:0, 0:0. Stav série: 0:2.

TŘINEC: P. Žwak, P. Klus, L. Mikula, P. Sabela, R. Wojtas, M. Berbr, L. Marthaus, P. Bukva, V. Karch, M. Vitásek, P. Mlčoch, L. Kušnirák, T. Honsárek, J. Uherek, M. Heczko