Ižvolt trefil výhru, pak dostal ránu míčem a neslyšel

FK FOTBAL TŘINEC – FK VIKTORIA ŽIŽKOV 1:0

„Velmi těžký terén, houževnatý soupeř, ale zvládli jsme to. V prvním poločase jsme měli několik situací, ale nedotáhli jsme je do konce. Žižkov zahrozil snad jen jednou,“ připomněl třinecký záložník Matej Ižvolt, autor jediné branky střetnutí.

Ve 48. minutě zacílil přesně z trestného kopu zpoza vápna. „Minule jsem se ze stejné vzdálenosti netrefil, tentokrát to vyšlo. Trefil jsem se přes zeď, brankář byl na opačné straně,“ vylíčil svou trefu slovenský fotbalista. 

Zhruba patnáct minut před koncem střetnutí Ižvolta potkala nepříjemnost – jeden ze zadáků ho při odkopu zblízka trefil míčem do hlavy.

„Dostal jsem přímo do ucha, stalo se mi to poprvé. Něco mi v něm písklo, deset minut po ošetření jsem nic neslyšel. Bylo to hrozně nepříjemné, ale taková rána mezi nohy, to vždy bolí ještě více,“ usmál se hrdina utkání. 

BRANKA: 48. Ižvolt. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: Čelůstka. Diváci: 457. Poločas: 0:0.
TŘINEC: Paleček – Ilko, Čelůstka, Reintam, Bedecs, Janoščín – Ižvolt (79. Joukl), Vaněk, Kateřiňák, Šumbera (88. Masař) – Juřena (82. Hošek). Trenér: Neček.
ŽIŽKOV: Hrubeš – Šandera, Toml, Mareš, Hašek (83. Galuška) – Kodeš, Čermák – Bazal, Volek (67. Musa), Engelmann (58. Stratil) – Jelínek. Trenér: Pilný.

Komentáře