Jak tráví prázdniny

  RENATA CZADER – předsedkyně spolku Nikdy nejsi sám.

  Jak trávím prázdniny? Momentálně dělám trojboj – čtu knížky, popíjím kávu a opaluji se, trávím totiž dovolenou s mladším synem na Podhájské na Slovensku.

  Jsem suchomilný člověk, nejraději mám podzim, podzimní déšť, listí padající ze stromů. Vedro nesnáším, nemusím plavat v bazénu, ale co by milující rodič neudělal pro své dítě. Jdu s ním na bazén, klidně se namáčím i celé dopoledne. Když na něm vidím, jak je šťastný, klidně to bazénové martyrium podstoupím i odpoledne. Jsme tu jen my dva – snad poprvé od jeho narození a nesmírně si to užíváme.

  Snažím se nemyslet na práci, na spolek Nikdy nejsi sám, snažím se mít vypnutý telefon, ale tak úplně to nejde. V hlavě se mi honí tisíce myšlenek, jak zorganizovat tábor právě na Podhájské, všude vidím ty moje dětičky ze spolku kolem sebe, jak si řádí v bazénech. Užily by si to stejně jako my dva! Bylo by to asi složitější, ale pro mne nic není nemožné.

  Na začátku prázdnin jsem právě takový týdenní tábor v Dolní Lomné organizovala, tato práce mne nabíjí novou energií.

  V srpnu už žádnou dovolenou nemám, tak se určitě s chutí vrhnu do práce. Ve volném čase budu zase vymýšlet, jak obohatit a zkvalitnit život osob s postižením.

  Komentáře

  Sdílejte
  Předchozí článekFajne rano!
  Další článekVykradli stánek s novinami