Je rozhodnuto. Třinečtí futsalisté zahučí do druhé ligy

TŘINEC Ze souboje dvou nejslabších celků první ligy třinečtí futsalisté odešli poraženi a za tři týdny se budou muset smířit se sestupem do druhé ligy.

Pád Třince je v podstatě neodvratitelný. V lize by se udržel pouze v případě, kdyby porazil Brno, Vysoké Mýto i Mělník a současně Česká Lípa by ve zbývajících třech kolech neuhrála ani bod. A tento scénář je krajně nepravděpodobný. Celek italského kouče Bucciola zmizí z prvoligové mapy po dvou letech.

AC GAMASPOL JESENÍK – SKP OCEL TŘINEC 5:1

Třinečtí futsalisté se v letošní sezoně souží. Zdecimované mužstvo, které má čtyři body, prohrálo už po jedenácté v řadě. Ze tří bodů se radovalo pouze jednou – v domácím klání s Jeseníkem. Předtím uhrálo remízu 3:3 v České Lípě.

V odvetě na palubovce Jeseníku futsalisté Třince zkraje druhého dějství dokázali zásluhou Kantora vyrovnat na 1:1, ale posléze opět ztratili půdu pod nohama. Kantor spatřil červenou kartu a Macura překlopil vedení na stranu nováčka.

Dvě minuty před koncem tentýž hráč zvýšil na 3:1. Vzápětí neudržel nervy na uzdě Polášek, vyfasoval červenou kartu a jeho mužstvo ještě další dva góly.

BRANKY A NAHRÁVKY: 6. Žák (Plhák), 33. Marcinov (Vavrač), 37. Macura (Plhák), 38. Vavrač (Macura), 39. Macura (Mráz) – 25. Kantor (Cieslar). Rozhodčí: Čep, Filipský. ŽK: Vavrač, Macura, Řezníček, Plhák – Kantor. ČK: 28. Kantor, 38. Polášek. Poločas: 1:0.

TŘINEC: Sikora – Baron, Buryan, Blahut, Polášek, Cieslar, Przyczko, Kantor, Hudzieczek. Trenér: Bucciol.

 

Komentáře