Kanonáda. Fotbalisté Třince zničili třetiligový Hlučín

TŘINEC Třetiligový Hlučín se Třinci snažil vzdorovat, přesto si odvezl pořádný příděl.

FK FOTBAL TŘINEC – FC HLUČÍN 7:1

Několik tutovek branku nepřineslo, trefil se až Velner, který uklidil do sítě Omastův centr. Vzápětí Omasta vyslal kolmici na Ilka, na jeho centr si naběhl Dedič, jehož povalil stoper Mac. Střední obránce Třince Bedecs si věděl rady a penaltu s přehledem proměnil. Pár minut poté Dedič nahrál Omastovi a ten přehodil vybíhajícího gólmana a posléze Vaňkův centr napodruhé uklidil do sítě Šumbera.

Po obrátce Samiec nastřelil tyč a poté uklidil do sítě odražený míč. Skvělou akci Ciencialy zakončil Omasta a tentýž fotbalista zúročil i Samiecovou přihrávku. Poslední slovo měli hosté, na konci bleskového protiútoku byl Dostál.

„Z utkání mám velmi dobrý pocit. Celých devadesát minut jsme dokázali odehrát ve vysokém tempu, vytvářeli jsme si brankové příležitosti a proměňovali je,“ pochvaloval si trenér Třince Jiří Neček.

Do hry nasadil dva nováčky – stopera Michala Mravece a záložníka Tomáše Omastu, který o místo na třinecké soupisce teprve bojuje. Potenciální posila z Havířova dala tři branky a v dalších dvou měla prsty. „Zápas se mi podařil po všech stránkách. Jsem velice spokojený,“ řekl rychlonohý fotbalista.

V sobotu dopoledne se Třinec na hřišti Rudolfa Labaje utká se záložním týmem Žiliny. „Bude to náročný, fotbalově silný soupeř. Jistě nás pořádně prověří,“ zakončil Neček.

BRANKY: 39., 52. a 73. Omasta, 18. Velner, 23. Bedecs z pen., 44. Šumbera, 49. Samiec – 86. Dostál. Rozhodčí: Macrineau. Diváci: 55. Poločas: 4:0.

TŘINEC: Adamuška (46. Michalak) – Ilko (46. Janoščín), Mravec, Bedecs (46. Reintam), Čelůstka, Velner – Omasta, Samiec, Vaněk, Šumbera (46. Cienciala) – Dedič.

Komentáře