Karel Gott zahraje v pohádce, která se točí také u nás

REGION V pohádce „Když draka bolí hlava“ bude hrát roli kováře Karel Gott. Jeho dcerka Charlottka si zahraje jeho vnučku Barborku. Kromě vnučky bude mít Karel také pohádkového vnuka Aleška Nykodýma alias Tomíka. 

Karel Gott bude natáčet hlavně v našem regionu. Bude zde několik dní. Kromě něho si v pohádce zahrají i dvě jeho dcerky – Charlottka a Nellinka. Charlottka bude hrát hlavní dětskou roli Barborku vnučku kováře.

„Původně jsem dostal nabídku vybrat si ze dvou rolí, a to buď roli krále nebo kováře. Nakonec jsem se rozhodl pro roli kováře, protože budu mít větší možnost zahrát si s dětmi. S Charlottkou, která mi bude sekundovat jako moje pohádková vnučka Barborka a s pohádkovým vnukem Tomíkem, kteří přijedou za babičkou a dědou do kovárny „Pod dračí skálou“ a tráví zde prázdniny,“ říká o své roli Karel Gott.

Partnerkou Karla Gotta bude v pohádce skvělá slovenská herečka Kamila Magálová, která přijala roli Panímámy a dokonce s Karlem Gottem nazpívala i závěrečnou píseň s názvem „Láska je náš drahokam“ autorů Michala Davida (hudba) a Petra Šišky (text).

Pohádka „Když draka bolí hlava“ vzniká v režii Dušana Rapoše, který je zároveň spoluautorem scénáře společně s producentem Petrem Šiškou.

Komentáře