Kdo zvedne nad hlavu pohár – hokejisté Hrádku nebo Kozubové ?

TŘINEC HC Kozubová nebo HC Hrádek? Finále osmého ročníku BAHL ve Werk Areně vypukne dnes v 19.30 hodin. O dvě hodiny dříve začne boj o bronz – třinečtí Imperátoři si to rozdají s Monsters.

Kozubová už třikrát vyhrála základní část soutěže, ale z celkového vítězství se nikdy neradovala. Dvakrát získala stříbro a jednou bronz. Letos baží po svém prvním titulu.
„Kdybych byl z Hrádku, tak bych se bál,“ zasmál se kapitán Kozubové Martin Lisztwan, jeden ze zakladatelů BAHL.

„Vůbec jsme nečekali, že budeme hrát finále. Očekávám, že to bude výborný zápas. Netvrdím, že si půjdeme zápas užít, i když se to tak říká. Kdo je ve finále, ten chce přece vyhrát. Uspěje ten lepší. Těšíme se na naše fanoušky, kteří nás přijedou podpořit,“ řekl útočník Kozubové.

Martin Lisztwan jistě svede nejeden souboj s obráncem Hrádku Petrem Pyszkem. Jeho tým je nejúspěšnějším účastníkem BAHL, titul vyválčil už pětkrát. Jednou byl třetí, pouze vloni mezi čtyři nejlepší celky soutěže neprošel.

„V podstatě je úplně jedno, jestli bychom hráli o titul proti Imperátorům nebo Kozubové, obě mužstva jsou velmi kvalitní. Finále je na jeden zápas, vyhraje ten lepší. Očekávám perfektní atmosféru, jistě nás přijede nás podpořit spousta diváků. Hrát před takovou kulisou je perfektní zážitek,“ řekl Petr Pyszko.

Tak kdo – Hrádek nebo Kozubová?

Komentáře