Když se díra stane populární, zmizí

JABLUNKOV Včera dopoledne jsme upozornili na hlubokou díru, která při odbočce k jablunkovskému Tescu brzdí provoz a večer ji po několika měsících opravili. Díra se zřejmě musí stát populární, aby zmizela.

Po zveřejnění textu na webu, jsme se zároveň hned zeptali na radnici, jestli se chystají s výtlukem něco dělat. Starosta nám obratem odpověděl.

„Článek jsem četl a dnes večer (čtvrtek) se to zalepí asfaltem, aby nedocházelo k poškození aut a díra se nerozšiřovala do větších rozměrů. Generálně se to opraví při výměně povrchu vozovky na hlavní komunikaci, k čemuž dojde od června do září letošního roku,“ sdělil starosta Jiří Hamrozi.

Jak kvalitně se hluboká díra ucpala, se ukáže za pár dní, čili jestli do června vydrží vyplněná nebo bude zase hlubokým výmolem. Poté, co se v zimě pouze vysypala štěrkem, byla zpět za dva tři dny.

Chtěli byste udělat populární ještě nějakou nebezpečnou díru na silnici v regionu, k jejíž opravě se dlouho nikdo nemá? Pošlete nám foto a napište, kde se nachází, zkusíme to.

Jana

Komentáře