Když zloděj slušně pozdraví

TŘINEC Nejspíš dobře vychovaný zloděj navštívil v červnu několikrát jednu z třineckých prodejen. Za zboží nezaplatil. Slušně přitom pozdravil pracovníka bezpečnostní služby.

„Sedmačtyřicetiletý muž se v průběhu června tohoto roku opakovaně vracel do jedné z prodejen v obci Třinec, odkud měl ve čtyřech případech odcizit zboží za více jak dvanáct tisíc korun. Pachatel si však měl při poslední návštěvě počínat velmi nestandardně. Pracovník bezpečnostní služby uvedl, že při procházení uličkou elektra zaregistroval zákazníka, který na sebe upozornil tím, že jej zřetelně pozdravil,“ popsala Karolína Bělunková, policejní mluvčí.

Pracovník bezpečnostní služby pak kamerách stejného muže spatřil, jak si z regálu bere mobilní telefon a tento uschovává do své tašky. Do té měl také ukrýt i pánské kraťasy, ponožky a světlo k jízdnímu kolu. “

Na pokladně však zaplatil pouze za potraviny a s ukrytým zbožím se následně pokusil opustit prodejnu. V tom mu chtěl zabránit pracovník bezpečnostní agentury, kterému se pachatel vysmekl a začal utíkat. Zadržen byl až policisty obvodního oddělení Třinec, kteří jej dopadli u hlavního vstupu obchodního domu,“ doplnila mluvčí.

 

Komentáře

Sdílejte
Předchozí článekFajne rano!
Další článekFajne rano!