Kino Kosmos je v pětce nejnavštěvovanějších jednosálových kin v ČR!

TŘINEC Třinecké kino Kosmos opět uspělo na celostátní úrovni. V konkurenci 460 jednosálových kin v žebříčku návštěvnosti obsadilo v rámci celé ČR za 4. čtvrtletí roku 2021 neuvěřitelné 4. místo. V rámci Moravskoslezského kraje je městské kino Kosmos v návštěvnosti na špici.

Těší mě, že i přes složitou dobu covidovou máme stále svou silnou diváckou základnu. Díky ní byl možný úspěch kina v celostátním měříku – komentuje mimořádné výsledky kina jeho ředitelka Regina Szpyrcová.

Během posledního čtvrtletí biograf v Třinci navštívilo 13 150 diváků, kteří shlédli 217 filmových představení. Za sedm měsíců roku 2021, kdy kino promítalo, usedlo před stříbrným plátnem přes 26 tisíc diváků. Třemi nejnavštěvovanějšími snímky roku se staly české filmy Karel, Zátopek a Prvok, Šampon, Tečka a Karel. Ze zahraničních filmů nejvíce táhly Spider-Man: Daleko od domova nebo bondovka Není čas zemřít.

Díky čtvrté příčce v návštěvnosti se třinecký Kosmos dostal do společnosti takových dlouhodobých premiantů, jako jsou pražská kina Bio oko a Aero a kino Hvězda z Uherského Hradiště

Foto: TZ

Komentáře