Koncert sklidil velké ovace

JABLUNKOV Vánoční koncert v podání žáků jablunkovské základní školy ve čtvrtek odpoledne nadchnul publikum. Ten žáci společně s učiteli uspořádali ve vestibulu školy, který se na tu dobu proměnil v koncertní sál.

Hlavními aktéry byli členové školního pěveckého sboru. Zazpívali koledy a písně s vánoční tématikou. Zazněl i velký hit od Karla Gotta Srdce nehasnou, který sklidil obrovský potlesk.

Milým zpestřením celého koncertu byly scénku „po naszymu“ v podání žáků, kteří reprezentovali školu na mezinárodní soutěži „Konkurs gwar – Po cieszyńsku po obu stronach Olzy“. Zvlášť vynikal Pavel Rucki, který dostal od poroty v Cieszynie zvláštní ocenění.

Skvělý byl hudební doprovod.

„Bylo to nádherné, děkuji všem žákům i učitelům, kteří se na přípravě podíleli. Koncert je rok od roku krásnější. Už teď se těším na příští,“ chválila čtvrteční odpoledne nadšená maminka.

Vánoční koncert byl pro posluchače skvělým hudebním zážitkem, navodil tu pravou vánoční atmosféru a právem sklidil velký potlesk diváků. Ti domů odcházeli se sváteční náladou.

Komentáře