TŘINEC Trenér třineckých fotbalistů Jiří Neček získal ocenění trenér měsíce listopadu ve Fortuna:národní lize.

Je to ocenění práce celého klubu. Svůj díl na něm mají hráči, trenéři, realizační tým, vedení klubu i fanoušci. Je krásné to získat, ale není to jen o mně. Ta cena patří všem,“ poděkoval Jiří Neček v rozhovoru pro oficiální web klubu trenér všem, kteří se okolo třineckého fotbalu pohybují.

Závěr podzimní části třineckým fotbalistům vyšel náramně. V posledních pěti duelech uhráli 13 z 15 možných bodů, v listopadu vyhráli 3:0 na Žižkově, 2:1 doma nad Brnem a 1:0 v Prostějově.

Naopak vstup do soutěže byl z pohledu Třince nejhorší v novodobých dějinách klubu – z úvodních sedmi zápasů vytěžili pouhopouhý bod. Díky výbornému finiši však přezimují se 20 body a šestibodovým mankem na páté místo.

Klobouk dolů před vedením klubu, že mě podrželo. Jsem rád, že jsme to nějakým způsobem ve druhé polovině podzimu napravili, hlavně kvůli divákům, kteří museli být naštvaní. Fanoušci zaslouží absolutorium. Chtěl bych jim hodně poděkovat. Stáli za námi v dobách, kdy se nám nedařilo, i na konci podzimu, kdy jsme prožili vítěznou jízdu. Doufám, že nás budou podporovat i na jaře,“ dodal Neček.

Komentáře