Letní kino zavítalo i do Košařisk

KOŠAŘISKA Projekce pod širým nebem se těší velké oblibě. Tento nevšední zážitek si letos užili návštěvníci v mnoha obcích na Jablunkovsku včetně Košařisk.

Letní kino pro své občany zorganizovalo v Dołku vedení obce Košařiska na zakončení prázdnin. Promítalo se českou komedii Po čem muži touží.

Nejdřív návštěvníci zhlédli „filmový týdeník“.

„Připravili jsme pro občany něco málo z historie obce, připomněli jsme kulturní akce, které se v Košařiskách organizují, a to všechno formou prezentace,“ vysvětlil svůj záměr starosta obce Janusz Klimek.

Pak už přišel na řadu film.

„Letní kino má nezaměnitelnou atmosféru. Dívat se na film venku se sousedy pod širým nebem je něco úplně jiného než doma v obýváku. Je to skvělá akce, klidně by se mohla opakovat,“ sdělila své dojmy Alina Kożdoń.

Po skončení promítání filmu bylo v plánu překvapení, a to promítání filmu „pro pamětníky“ Účastníci zájezdu z Košařisk, který byl natočený na zájezdu v roce 2008. Bohužel selhala technika, a tak místo filmu si všichni prohlédli z této akce alespoň fotografie a zavzpomínali na skvělé chvíle, které strávili se svými sousedy na cestách za krásami Čech.

 

Komentáře