TŘINEC Po sérii čtyř vítězství fotbalisté Třince zažívají období bez výhry. Nepřechytračili nováčka z Líšně a na tři body čekají už čtyři kola.

FK FOTBAL TŘINEC – SK LÍŠEŇ 1:1

Zpočátku šlo všechno podle plánu. Solidní rozehrávka, ofenzivní manévry a standardní situace. Faul na Machalíka uvnitř šestnáctky, pokutový kop s přehledem proměněný zadákem Bedecsem.

Třinec vedl a několikrát byl blízko navýšení náskoku. Soupeři toho moc nedovolil, až v závěru úvodního dějství.

Po přestávce se však karta obrátila. Třinečtí vyklidili střed pole, zbytečně se zatáhli se snahou ubránit hubený náskok.

Když už se zdálo, že jim to nepřesně zakončující protivník umožní, přišel závěrečný útok Brňanů zakončený přesnou střelou k tyči.

„Tohle se nám už jednou stalo. Se Sokolovem nám dal Glasser gól v 93. minutě,“ připomněl úspěšný penaltový exekutor Imrich Bedecs. Z remízy žádnou radost neměl. „Tohle bolí úplně stejně jako porážka,“ prozradil.

BRANKY: 14. Bedecs z pen. – 94. Zikl. Rozhodčí: Hocek – Batík, Dohnálek. ŽK: Jeřábek, Ševčík, M. Vintr, O. Vintr, Hladík. Diváci: 382. Poločas: 1:0.

TŘINEC: Adamuška – Kušnír, Gáč, Bedecs, Janoščín – Samiec, J. Valenta (64. Kubala) – Hlúpik (90+3. Arroyo), Machalík, Cienciala (82. Omasta) – M. Tijani.

LÍŠEŇ: Šustr – Jeřábek, Hlavica, Bačo, Suchý (72. M. Vintr) – A. Čermák – Elekana (77. Zikl), Demeter (77. O. Vintr), Hladík, T. Machálek – O. Ševčík.