Maminka porodila na parkovišti před nemocnicí

TŘINEC Ve čtvrtek se manželům Monice a Štěpánu Koloničným narodila dcera Míša. Tato radostná událost se však nekonala na porodním sále, nýbrž na parkovišti před chirurgickou ambulancí Nemocnice Třinec.

Takový rychlý porod by mohly paní Monice závidět snad všechny ženy. Jakmile na maminku Moniku přišly ve čtvrtek 8. srpna porodní bolesti, okamžitě s manželem vyrazila do třinecké porodnice. Vše však šlo natolik rychle, že rodiče na gynekologicko-porodnické oddělení nestihli dojít  a maminka porodila na parkovišti.

Statečný tatínek doslova chytal miminko a asistoval při této šťastné události pod širým nebem. Poté byla maminka i s novorozencem v náručí převezena na porodní sál, kde proběhlo ošetření po porodu. Celé rodině gratulujeme a malé Míši přejeme hodně zdraví, štěstí, a aby v životě byla tak průbojná, jako svůj první den v životě – uvedla tisková mluvčí nemocnice Irena Sikorová Nožková

Michaela (foto v úvodu článku) přišla na svět před desátou hodinou, vážila 3,05 kg a měřila 49 cm. Doma se již na sestřičku těší osmiletý Šimon a téměř tříletý Filípek.

Foto: TZ

 

 

Komentáře