Manažeři čtvrtstoletí z Třinecka

TŘINECKO, PRAHA U příležitosti 25. ročníku soutěže Manažer roku vyhodnotila Česká manažerská asociace devatenáct nejlepších manažerů ČR za celé čtvrtstoletí trvání soutěže. Dva z nich jsou z našeho regionu.

Titul Manažera čtvrtstoletí získal senátor Jiří Cieńciała, který na otázku pořadatelů, jak se stát úspěšným manažerem, odpověděl: „V první řadě to musí mít v genech. Samozřejmě musí mít rád lidi, není to jen o tom rozdělovat jim práci, ale také umět naslouchat a hlavně jim věřit. A v neposlední řadě sám intenzivně pracovat a stále se učit.“.

Česká manažerská asociace letos v rámci oslav 25 let soutěže Manažer roku udělila ocenění ještě ve speciálních kategoriích. Ocenění v kategorii Veřejná správa si ze Španělského sálu Pražského hradu přivezla starostka Třince Věra Palkovská.

„Je to nejvyšší ocenění v mém profesním životě a nesmírně si ho vážím. Je to velká pocta pro Třinec a celý tým na radnici. Zastávám názor, že v čele města by měl stát manažer a těší mě, že hodnotitelská komise si takto vysoko cení práce starostů,“ uvedla starostka Věra Palkovská.

Komentáře