TŘINEC Zasloužená dovolená po druhém mistrovském titulu zmizela jako pára nad hrncem. Oceláři se už chystají na novou extraligovou sezonu. Je mezi nimi i brankář Petr Kváča z Českých Budějovic.

Do letního přípravného období se zatím zapojilo šestnáct hráčů. Nový brankář Patrik Bartošák dostal po náročném programu delší volno, totéž platí i o Davidu Musilovi, který se ve výborném světle ukázal při nedávném MS v Bratislavě.

Individuální tréninkový plán mají Martin Gernát, Lukáš Krajíček, Vladimír Roth, Tomáš Marcinko, Jiří Polanský, Martin Růžička, Petr Vrána a rovněž hrdina mistrovského play off Vladimír Dravecký, který přesně v den svých 34. narozenin přišel s úsměvem ve tváři do posilovny spoluhráče pozdravit a také si krátce zacvičit.

Na prvním srazu se neobjevil trojlístek Guntis Galvinš, Vladimír Svačina a Ethan Werek. Ohledně jejich dalšího působení stále probíhají jednání.

Brankář: Petr Kváča

Obránci: Marian Adámek, Jan Bartko, Milan Doudera, Filip Haman, Jakub Matyáš.

Útočníci: Martin Adamský, Jan Hladonik, Erik Hrňa, Aron Chmielewski, David Kofroň, Ondřej Kovařčík, Michal Kovařčík, Štěpán Novotný, Jonáš Peterek, Adam Raška.

Komentáře