Mosty uspěly v dohrávce. Lýsek dal hattrick

MOSTY U JABLUNKOVA I díky třem trefám šutéra Igora Lýska uspěli fotbalisté Mostů u Jablunkova v dohrávce na hřišti Metylovic. V tabulce okresního přeboru přezimují druzí za Oldřichovicemi.

METYLOVICE/FRÝDLANT„B“ – MOSTY 1:5

Mostečtí fotbalisté se na podzim mohli spolehnout na útočný tandem Lýsek – Kolář. Ani v dohrávce tomu nebylo jinak – Lýsek (na snímku uprostřed) dvěma trefami zajistil favorizovaným hostům dvougólový náskok, který po hodině hry navýšil Turek. Domácí se dostali ke slovu až za stavu 0:3, jiskřičku naděje vykřesal Tabášek. Poslední minuty byly v režii Mostů, Fuják zvýšil na 1:4 a vzápětí Lýsek zkompletoval hattrick.

Celek trenéra Kamila Buly má za sebou zdařilý podzim. Prohrál pouze dvakrát (v úvodních kolech), je nejlépe střílejícím týmem okresního přeboru a v tabulce přezimuje na druhém místě se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Oldřichovice.

Kapitán mosteckých fotbalistů Pavel Kolář je s osmnácti brankami nejlepším kanonýrem soutěže. Jeho parťák z útoku Igor Lysek skóroval třináctkrát a v tabulce střelců je třetí.

BRANKY: 74. Tabášek – 14., 42. a 83. Lýsek, 68. Turek, 81. Fuják. Poločas: 0:2.

MOSTY: Kotek – Bažant, Szotkowski, Kajzar, M. Turek, Šafařík, S. Kufa (67. Fuják), Jochymek, F. Turek (69. Marszalek), Lýsek, Kolář. Trenér: Bula.

Roman

Komentáře