Dáte svůj hlas zdravotní sestře z našeho regionu?

REGION Můžete se zapojit do čtvrtého ročníku ankety Moravskoslezská sestra 2018. Hlasovat můžete i na sestry, které pracují v třineckých nemocnicích.

Mezi nominovanými je Marie Adamusová, která pracuje v Nemocnici Podlesí. Byla nominována v kategorii ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči. Svůj hlas můžete dát také porodní asistentce Regině Slowik z Nemocnice Třinec.

Hlasovat pro jednu svoji favoritku z dvanácti finalistek vybraných odbornou porotou, která se stane SESTROU VEŘEJNOSTI 2018, můžete do 14. října na webu https://sestra.msk.cz/.

„Pořádáním ankety chceme zdravotníkům poděkovat za záchranu zdraví a jasně říct, že si jich opravdu vážíme. Anketa zároveň dává možnost blíže představit veřejnosti tuto profesi, zvýšit společenskou prestiž ošetřovatelského povolání a vzbudit zájem mladých lidí o tuto práci,“ uvedl náměstek moravskoslezského hejtmana pro zdravotnictví Martin Gebauer.

Kdo nakonec prestižní ocenění obdrží, se ukáže 1. listopadu na slavnostním galavečeru v aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

Komentáře