Můžete vystavovat svá díla v třinecké galerii

TŘINEC Máte rádi umění a rádi tvoříte? Galerie města Třince má pro vás skvělou nabídku, která je určena jak pro amatérské umělce, tak i pro profesionály. 

Ve čtvrtek 1. srpna v 18 hod. bude ve výstavním prostoru v třinecké knihovně zahájena kolektivní výstava s názvem Přines, vytvoř, vystav. Tvorba a instalace bude probíhat 29. a 30. července a zapojit se může v podstatě kdokoliv.

„Galerie města Třince se na chvíli promění na kolektivní dílnu plnou různorodého materiálu, pomocí kterého společně zaplníme výstavní prostor. Tvůrčí proces bude doprovázet dialog a zamyšlení nad tím, co naši tvorbu motivuje a čeho tím chceme docílit. Díla můžou vznikat individuálně, ale i kolektivně, soustředěně i bezmyšlenkovitě. Pracovat na nich mohou amatéři profesionálové,“ přibližuje netradiční výstavní projekt Katarína Klusová, kurátorka Galerie města Třince.

Jedná se už o 4. ročník této zajímavé akce, poprvé se happening konal v roce 2016.

Výstavy se můžete zúčastnit zdarma, na místě budou k dispozici také materiály pro tvorbu, ale umělci si mohou přinést také svou vlastní. Tvorba a instalace bude probíhat 29. a 30. července vždy od 10:00 do 16:00 v Knihovně Třinec

Komentáře