Na Valentýna do kina

TŘINEC V pondělí 14. února chystá třinecké kino Kosmos Valentýské kino ve dvou. Promítání dvou nových romantických komedií pro zamilované bude předcházet veřejná vernisáž fotografické výstavy René Kajfosze nazvaná Beskydy – má láska na první pohled, spojená s projekcí snímků na stříbrné plátno.

Kdo z nás nezažil rande v kině? – položila řečnickou otázku ředitelka Kina Kosmos Regina Szpyrcová. – Proto nás svátek zamilovaných musí zákonitě přilákat do přítmí kinosálu – konstatovala.

Valetnýnské kino ve dvou v třineckém Kosmosu začne v pondělí 14. února v 17.30 hod. americkou novinkou Vem si mě s Jennifer Lopez. Druhým filmem, jehož předprémierová projekce začne ve 20 hod. je český snímek V létě ti řeknu, jak se mám s Terezou Kostkovou v hlavní roli.

Vernisáž výstavy fotografií pojmenované Beskydy – má láska na první pohled, kterých autorem je René Kajfosz, začne v 16.30. Autor připravované výstavy své snímky komentuje následovně: Poslední dobou nejvíce fotím Beskydy. Mám to štěstí bydlet v krásné a fotogenické vesnici Nýdek, která nabízí po celý rok možnost zachycení scenérií beskydských hor. Mezi má další oblíbená místa patří okolí Lysé hory a polské Beskydy, zvláště hory Pilsko a Ochodzitá. Z těchto míst je většina vystavovaných fotoobrazů.

Kino Kosmos se valentýnským programem připojuje k Národnímu týdnu manželství 2022.

Komentáře

Sdílejte
Předchozí článek:-)
Další článekOpowiadani na niedziele