Nebory titul neobhájí. Imperátoři a Kozubová jsou v semifinále BAHL

ČESKÝ TĚŠÍN Zbylými dvěma semifinalisty BAHL jsou třinečtí Imperators a Kozubová. Oba celky proměnily mečbol a svou sérii vyhrály 3:1 na zápasy.

HC IMPERATORS TŘINEC – HC BULDOGS HRADIŠTĚ 6:3

Imperators si zadělali na postup už v úvodní třetině, během níž se dopracovali ke dvougólové výhodě. Na začátku prostřední části hry zvýšili na 3:0, jenže rozhodnuto zdaleka nebylo. Buldoci se do soupeře pořádně zakousli, snížili na 3:2 4:3, přesto vyřazení neodvrátili a sezona pro ně skončila.

BRANKY A NAHRÁVKY: 9. J. Uherek (V. Karch), 12. L. Kušnirák (L. Marthaus), 17. M. Hlavenka (L. Marthaus), 27. V. Karch, 32. V. Karch (P. Sabela), 43. P. Bukva – 21. F. Ciasnocha (T. Folwarczný), 26. A. Kurowski (J. Ciasnocha), 31. F. Švarba (T. Matůšek). Vyloučení: 8:6. Třetiny: 2:0, 2:2, 2:1. Konečný stav série: 3:1.

TŘINEC: P. Klus, L. Mikula, P. Sabela, R. Wojtas, M. Hlavenka, T. Guzdek, L. Marthaus, P. Bukva, V. Karch, M. Vitásek, V. Karch, L. Kušnirák, T. Honsárek, J. Uherek

HRADIŠTĚ: P. Vejvalka, M. Glac, J. Vanda, P. Ciencala, Z. Postuwka, P. Lysek, T. Matůšek, J. Ciasnocha, J. Slováček, T. Folwarczný, F. Švarba, F. Ciasnocha, A. Kurowski, K. Mikula.

HC NEBORY „B“– HC KOZUBOVÁ 2:3 sn

Dva slepené zásahy Piwka a Hoty naznačily, že by se čtvrtfinálová série série mohla protáhnout. Kozubová však odpověděla stejnou mincí, v rychlém sledu se prosadili Martynek s Pszczolkou. Vyrovnaná bitva dospěla až do samostatných nájezdů, v nichž Kozubovou mezi čtyři nejlepší týmy posunul kapitán Lisztwan.

BRANKY A NAHRÁVKY: 12. B. Piwko (M. Szkandera), 12. A. Hota (L. Osmanczyk) – 28. R. Martynek (L. Zachara), 29. R. Pszczolka (M. Worek), 46. M. Lisztwan. Vyloučení: 9:5. Třetiny: 2:0, 0:2, 0:0. Konečný stav série: 1:3.

NEBORY: M. Franek, T. Sikora, K. Běhálek, M. Szkandera, T. Richter, O. Szuscik, R. Bednarz, J. Osmanczyk, L. Osmanczyk, B. Piwko, P. Stec, R. Mendrok, A. Hota, L. Lanc, R. Cienciala.

KOZUBOVÁ: M. Ligocki, V. Haratyk, T. Fajkoš, R. Pszczolka, P. Szmek, L. Zachara, M. Di-Giusto, M. Worek, M. Blahut, D. Haratyk, L. Mechel, T. Szotkowski, T. Plucnar, M. Lisztwan, R. Cienciala, R. Martynek.

Komentáře