Nehoda v jablunkovské rybárně. Na šéfa spadla střecha.

JABLUNKOV Dnes dopoledne v jablunkovské rybárně Stern se stala vážná nehoda. Během úklidu a rekonstrukčních prací, které jsou v rybárně prováděny před jejím pondělním otevřením, na šéfa podniku spadla celá střecha altánu. Z důvodu vážných poranění, které utrpěl, byl do nemocnice transportován vrtulníkem.

Hlášení o nehodě jsme dostali v 10.30 hod. I když zraněný muž byl po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby při vědomí, z důvodu vážných poranění hrudníku a páteře musel být do nemocnice transportován vrtulníkem – uvedl v telefonickém rozhovoru tiskový mluvčí krajských záchranářů Lukáš Humpl.

Podle zaměstnanců Rybárny Stern k nehodě došlo, když šéf podniku Tomáš Waleczko se rozhodl vyměnit nosné sloupy altánu (resp. zahrádky), která je součástí restaurace. – Jsme teď každý den v práci, uklízíme a renovujeme, prostě připravujeme rybárnu na pondělní otevření. A šéf se rozhodl zrenovovat i altán. Když měnil ty hlavní desky, tak ta střecha prostě na něho najednou celá spadla – uvedla jedna ze zaměstnankyň vyhlášené restaurace.

Podle očitých svědků vrtulník, který pro zraněného přiletěl, přistál na  Vojtěchově. – Pak přijela policie, všechno sepsala. Doufáme, že to s šéfem všechno dobře dopadne. Pořád to teď řešíme, jsme v šoku, ale snažíme se dál pracovat a čekáme na zprávy – dodala zaměstnankyně Sternu.

Foto:firmy.cz

 

 

Komentáře