TŘINEC Nejlepším střelcem Třince v mužské kategorii je útočník Denis Nieslanik. V dresu třinecké rezervy skóroval devětkrát, další dva zásahy přidal v domácím poháru.

Uspokojuje vás váš podzimní střelecký příspěvek?
Jsem spokojený – na ty šance, co jsem měl. Mohlo to být ještě lepší, to je jasné.

Na kterou ze vstřelených branek vzpomínáte nejraději?
Nejhezčí gól? To netuším. Některé góly byly hezké, jiné důležité. Nejraději vzpomínám na ten proti Rýmařovu, i když to bylo z dorážky, ale i to se počítá.

Svými góly jste dopomohl třinecké rezervě ke třetímu místu.
Abych řekl, pravdu, na začátku sezony jsme to vůbec nečekali. Pro některé z nás jsou to první zkušenosti s dospělým fotbalem. V kabině béčka panuje spokojenost.

V druholigovém áčku jste zatím pořádnou příležitost nedostal. Mrzí vás to?
Zahrál jsem si dva zápasy v poháru. V Dětmarovicích jsem nastoupil od začátku a dal dva góly. Počítal jsem s tím, že budu hrát i ve Valašském Meziříčí. Zahrál jsem si ale jen posledních třicet minut. Snad mi těch devět gólů v béčku pomůže k tomu, abych se dostal aspoň na lavičku. Ale je to hrozně těžké, v týmu jsou velmi kvalitní hráči. Záleží na trenérovi.

V útočnících Mohamedovi Tijanimu a Leonidovi Akulininovi máte velkou konkurenci.
Jsou to dva vysocí hráči, kteří mají kolem dvou metrů. Podrží spoustu míčů a vyhrají řadu hlavičkových soubojů. Oba jsou kvalitní, už mají něco za sebou. Pro mě je to těžké, navíc jsem menšího vzrůstu. Na šanci musím čekat.

Komentáře