Oceláři nestačili na olomoucké Kohouty. Už potřetí

TŘINEC Hned pět z posledních šesti utkání ve Werk Areně Oceláři nezvládli, získali čtyři body z osmnácti možných. Nelichotivou bilanci si nevylepšili ani s Olomoucí, s níž prohráli potřetí v sezoně. 

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC OLOMOUC 3:4 SN

Gólman Ocelářů Hamerlík udržel neprůstřelnost sotva pět minut, poté ho po brejku tvrdou ránou překonal Jergl. K výsledkovému obratu potřebovali Oceláři pouhé dvě minuty, před sirénou Konráda z kruhu propálil kapitán Krajíček a po změně stran na něho vyzrál Irgl.

O tři minuty později bylo v domácím táboře ještě veseleji, v oslabení ujeli Adamský s Marcinkem a připravili palebnou pozici pro Douderu. Hanáci se dokázali do zápasu vrátit, Knotek po nenápadné akci snížil na 3:2 a v úvodu závěrečné periody smazal manko Jaroměřský.

Zbývající minuty třetího dějství ani svižné prodloužení už další změnu stavu nepřineslo. Vítěze určily až samostatné nájezdy, druhý bod na konto Hanáků přihodil v páté sérii Vlach.

„Ve druhé třetině jsme měli přidat další branky a byl by klid. V posledních zápasech nám to tam příliš nepadá a naše přesilovky jsou tragické. Olomouc hraje bojovný a urputný hokej, který nám moc nevyhovuje, jenže v play-off se na to vymlouvat nepůjde,“ řekl obránce Ocelářů Milan Doudera.

BRANKY A NAHRÁVKY:19. Krajíček (Růžička), 21. Irgl (D. Musil, Cienciala), 24. M. Doudera, (Marcinko, Adamský) – 5. Jergl (J. Knotek, Ondrušek), 27. J. Knotek, 42. Jaroměřský (Jergl, Holec). Rozh. naj. Vlach. Rozhodčí: Kubičík, Hejduk – Ganger, Lederer. Vyloučení: 3:6. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 5200. Třetiny: 1:1, 2:1, 0:1 – 0:0.

TŘINEC: Hamerlík – Krajíček, Doudera, Linhart, Musil, Jank, Adámek, Roth – Rákos, Marcinko, Růžička – Cienciala, Mikulík, Irgl – Adamský, Polanský, Dravecký – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

OLOMOUC: Konrád – Staněk, Jaroměřský, Ondrušek, Rutar, Čáp, Dujsík – Laš, J. Knotek, Eberle – Burian, R. Vlach, J. Káňa – Strapáč, Mráz, Ostřížek – Holec, Herman, Jergl – Sundher.

Roman

Komentáře